Wsparcie dla Kociaków Valentiny z Charkowa

Jakiś czas temu dostaliśmy informację, że Pani Valentina z Charkowa jako prywatna osoba przygarnęła 54 koty i 4 psy z ulicy, które zostały porzucone przez ludzi kiedy uciekali przed wojną. Niestety i tutaj jest problem z karmą. Przy jednej z ostatnich dostaw karmy dla schronisk z Charkowa, dołączyliśmy dzięki waszemu wsparciu porządną paczkę dla Valentiny.

Jesteśmy wdzięczni Valentinie za to co robi. Pomimo że mieszka w ostrzeliwanym Charkowie Valentina znalazła siłę i chęci na to, by ratować zwierzaki. Takie poświęcenie wcale nie jest oczywiste. Dziękujemy również za to, że zgłosiła się do nas o pomoc. Nasze podziękowania idą również do Pani Antje za to, że działała jako pośredniczka i angażuje się w pomoc dla Ukrainy.

Poniżej tłumaczenie postu Pani Antje Herrfeld:

„14 marca zobaczyłam na Facebooku rozpaczliwe wołanie o pomoc przez Valentinę. Ponad 50 kotom groziła śmierć głodowa w centrum Charkowa.
10 dni później udało mi się! Dzięki tej karmie wiele brzuszków będzie pełnych przez 2 tygodnie.
Chciałbym podziękować Fundacji Benek z Polski. Sprawiliście, że niemożliwe stało się możliwe.
Dziękuję Ci Sovushka Sova, że stałaś się ze mną małą drużyną 😘
To jednak nie koniec. Potrzebują nas tam ludzie i zwierzęta. Schronisko dla zwierząt w Charkowie i Walentyna pilnie potrzebują środków medycznych. I oczywiście o wiele więcej….”

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o darowizny
z tytułem “Pomoc dla Ukrainy”
numer konta: 23102040270000110216926564

Dla wpłat z zagranicy:
BPKOPLPWPL23102040270000110216926564
Swift: BPKOPLPW

Adres banku
PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Swarzędzu
ul. Cieszkowskiego 29, 62-020 Swarzędz

PAYPAL fundacja.benek@op.pl

Za zebrane środki dokupujemy karmę i materiały opatrunkowe

Dla zwierząt z Ukrainy

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o ich dalszych losach

Twoja pomoc ma znaczenie.

Dla zwierząt z Ukrainy