Wolontariat pracowniczy

Masz firmę i chcesz działać na rzecz zwierząt i ludzi?
ZAANGAŻUJ się w nasze działania!
Zostań bohaterem dla zwierząt i włącz się ze swoim zespołem w wolontariat pracowniczy.

Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz zadbać o jej dobre imię i rozwój swoich pracowników albo w twoim miejscu pracy jest realizowana strategia CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu – zapraszamy do ośrodka w Nowej Studnicy. Wolontariat pracowniczy to ogromne wsparcie dla zwierząt.

Wolontariat pracowniczy to forma zaangażowania społecznego, która przynosi wiele  korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Wolontariusze, będący jednocześnie pracownikami danej firmy, z inicjatywy swojego pracodawcy angażują się dobrowolnie i nieodpłatnie w różne działania na rzecz Fundacji Benek i zwierząt tu przebywających. Pracodawca wspiera ich działania poprzez udostępnienie zasobów, czasu pracy czy wsparcie finansowe.

Wolontariat pracowniczy przynosi wiele korzyści pracownikom: mają oni okazję do integracji, do rozwoju swoich umiejętności komunikacyjnych, umiejętności pracy w zespole, zarządzania zespołem, rozwiązywania problemów i zarządzania projektem. Ponadto, uczestnictwo w wolontariacie przyczynia się do zwiększenia satysfakcji z pracy, poczucia wartości oraz lojalności wobec firmy, co może prowadzić do niższej rotacji i lepszych wyników pracy. Wolontariat przekłada się bezpośrednio na motywację pracowników oraz zaufanie do pracodawcy, uwalnia piękne emocje oraz buduje poczucie sprawczości. Grupowe zaangażowanie w pomoc zwierzętom daje radość, poczucie wspólnotowości i realnego wpływu na otaczający nas świat. Dodatkowo przebywanie wśród zwierząt doskonale relaksuje, ładuje akumulatory i daje zastrzyk pozytywnej energii na kolejne miesiące!

Wolontariat pracowniczy w Fundacji Benek mogą realizować wszystkie rodzaje przedsiębiorstw – od małych firm po wielkie korporacje – każdorazowo dopasujemy program wolontariatu do wielkości firmy i budżetu. To co ważne, to chęć zaangażowania pracowników wokół wspólnego celu, jakim jest pomoc zwierzętom.

Istnieje możliwość noclegu na terenie ośrodka! Zapraszamy!

Chcesz przyjechać DO BENKOWA? Wypełnij formularz

Gdy otrzymamy informacje, skontaktujemy się z Tobą.

Wczytuję kalendarz…