Dziękujemy, że jesteście z nami

Szanowni Państwo, chcemy Wam serdecznie podziękować za Waszą obecność w sobotę podczas spotkania w Szewcach. Choć pogoda pokrzyżowała plany części z Was i z powodu intensywnych opadów wielu z Was musiało zrezygnować w wizyty, to otrzymaliśmy od Was moc życzeń. Dziękujemy! Zarówno czas spędzony wspólnie przy stole, jak i godziny rozmów telefonicznych dały nam moc siły na najbliższy czas. Bo bywa trudno, czasem bardzo, ale wiedza, że jesteście z nami nie pozwala nam się poddać.
My sami nie zrobilibyśmy wiele, a dzięki temu, że mamy Was corocznie ratunek otrzymują setki zwierzaków. Domowych, hodowlanych, dzikich, ale i egzotycznych. Jeśli możemy, to nie odmawiamy pomocy. Wspólnie zmieniamy świat na lepsze.

Benkowo istnieje dzięki Wam i w każdej minucie jesteśmy Wam za to ogromnie wdzięczni.
Dziękujemy!

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”