Wesołych Świąt


Szanowni Państwo,

kończy się rok, to czas podsumowań, przemyśleń, planów na kolejny czas. To dla nas był bardzo dobry rok. Choć nie był łatwy. Był bardzo intensywny, pełen trudnych dni, ale i dobra, które wspólnie z Wami zrobiliśmy. Ocaliliśmy razem kilkaset zwierząt. Część wykupiliśmy od handlarzy, przed ubojem, przyjęliśmy wiele zwierząt z interwencji, zajęliśmy się powypadkowymi i porzuconymi. Przez nasz azyl przewinęło się wiele „dzikusów”, które po wyleczeniu wróciły do swojego naturalnego środowiska. Dzięki Waszej pomocy nieśliśmy pomoc na Ukrainie, wysyłając kilkadziesiąt samochodów z pomocą, a z powrotem wioząc do Polski dziesiątki psiaków, kotów i ich opiekunów. Nadal pomagamy zwierzętom z terenów ogarniętych wojną, mając ciągle nadzieję, że kolejny dzień przyniesie zakończenie tego konfliktu. Bardzo byśmy sobie tego życzyli.

Szanowni Państwo, kolejny raz składamy na Wasze ręce moc podziękowań za to, że niezmiennie jesteście z nami. To dla nas bardzo ważne.

 

Chcemy Wam złożyć również najlepsze życzenia z okazji Świąt i zbliżającego się Nowego Roku. Niech ten nadchodzący czas wypełni się Wam spokojem, miłością i dobrem. Życzymy, by każdy z Was zasiadał do Świątecznego stołu z rodziną, bez trosk i zmartwień, pełen nadziei na nadchodzący rok.

 

Z wyrazami szacunku

podopieczni, wolontariusze i zarząd Fundacji Benek

 

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomagam

wybierz kwotę

lub

Pomagam