Uszy wielkie jak moja głowa

chciałbym dzisiaj przedstawić Wam dwóch stałych rezydentów Benkowa. Chodzi o osiołki Lokusia i Grecię. Odgrywają ważną rolę w pomocy dla niepełnosprawnych dzieci.

Onoterapia to jedna z form zooterapii, wykorzystującą osły jako główne zwierzę terapeutyczne. Długouche ze względu na swoją łagodną naturę i zdolność do budowania relacji z ludźmi są bardzo wdzięcznymi terapeutami. W ramach onoterapii pacjenci mogą mieć kontakt z osłami poprzez głaskanie, karmienie lub prowadzenie, co może przynosić korzyści emocjonalne i psychologiczne. Onoterapia może być stosowana w leczeniu różnych problemów, takich jak stany lękowe, depresja, czy zaburzenia zachowania, oferując pacjentom nowe doświadczenia i perspektywy terapeutyczne. Więcej o terapiach kontaktowych u nas W TYM MIEJSCU

I już nie przedłużając zobaczcie nagranie i dowiedzcie się nieco więcej o naszych pięknych i puszystych terapeutach.

Dziękuję, że jesteście ❤️❤️❤️

Wszyscy stali mieszkańcy Benkowa mogą być objęci wirtualną adopcją bądź patronatem

• Całkowity miesięczny koszt utrzymania większego osła to 400 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na tą formę pomocy, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u wybranego podopiecznego słychać.
  • Gdybyś zdecydował/-a się pomagać w ich utrzymaniu, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: KLIK
Można też zostać patronem Benkowa – TUTAJ

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”