Uszatka i Racuch w rolach głownych

Szanowni Państwo, w poprzednim poście o ośliczce Uszatce, informowaliśmy, że urodziła małego osiołka i ogłosiliśmy konkurs na imię dla niego. Najmocniej przepraszamy za opóźnienie w rozstrzygnięciu konkursu, ale byliśmy dość zarobieni. Natomiast teraz, przychodzimy nie tylko z wynikami, ale i z filmem z Uszatką wraz swoim maluszkiem!
Wybrane przez Was imię dla niedawno narodzonego osiołka to RACUCH, które zebrało 16 głosów!

Tak więc, wrzucamy dzisiaj film z Uszatką i Racuchem w rolach głównych, ale dobrze zdajemy sobie sprawę, że to pewnie on skradnie Wam serca. Osiołki jak widać są w dobrej kondycji, cieszą się słoneczną pogodą i jedzą świeżą trawkę. Racuch nie odstępuje mamusi na krok a ona bardzo się o niego troszczy. Jest to piękny widok.
Dziękujemy Wam z całego serca za ratunek dla tych osiołków. To Wy podarowaliście im to co najważniejsze – życie.

Historię Uszatki i Racucha możecie zobaczyć tutaj…

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”