Uratowana przez Was Jeżynka już wypoczywa w Benkowie.

Przynosimy Wam kolejne dobre wieści. Oto Jeżynka. Jest już z nami w Benkowie. Jeżynka ma już swoje lata. Jest też koniem kulawym w wyniku zaniedbania kopyt. Zmiany ochwatowe, jakie ma, będą wymagały regularnych wizyt kowala ortopedy. Ale mamy nadzieję, że dzięki troskliwej opiece Jeżynka wróci do pełni zdrowia. Jeżynka dała się poznać jako koń o dobrym, zrównoważonym charakterze. Jest spokojna i opanowana. To, co ją głównie interesuje to jedzenie. Mamy nadzieję, że szybko zaaklimatyzuje się w Benkowie i znajdzie tutaj swoich końskich przyjaciół. Serdecznie dziękujemy za pomoc dla Jeżynki.

Przypominamy, że od 1 maja nasz ośrodek będzie otwarty w każdy weekend dla odwiedzających w godzinach 10-16. Wstęp jest oczywiście bezpłatny. Można przynieść prezenty dla zwierzaków w postaci warzyw i owoców. Więcej https://fundacjabenek.pl/jezynka/

Pomoc dla Jeżynki

z tytułem „Pomoc dla Jeżynki”

Pomoc dla Jeżynki