Uratowaliście Pętelkę. Dziękujemy

mamy dla Was kolejne, dobre wiadomości. Uratowaliście Pętelkę, starą ośliczkę, którą po latach pracy sprzedano do handlarza by ten wywiózł ją na rzeź. Dzięki Waszej pomocy udało się spłacić jej życie i Pętelce już nic nie grozi. Dostała od Was to, co powinien jej zapewnić człowiek, na którego ciężko pracowała. On ją zawiódł, ale miała wyjątkowe szczęście by Wy stanęliście na jej drodze. Dziękujemy.

Ośliczka przebywa w zaprzyjaźnionej stajni koło Leoncina (mazowieckie), gdzie odbędzie kwarantanne, a po jej zakończeniu przyjedzie do Benkowa. Ale jeśli ktoś z Was chciałby ją odwiedzić już teraz, jest taka możliwość (wystarczy napisać mail do nas kontakt@fundacjabenek.pl).

Pętelka jest spokojna i cierpliwa. Kontaktowa. To miła i przyjaźnie nastawiona ośliczka. Jest już wyczesana, a było co wyczesać. Wczoraj skorzystała też z wizyty kowala. Stan jej kopyt jest zły, ma wygnite strzałki kopytowe. Przed nią odwiedziny lekarza weterynarii, odrobaczenie, odwszenie, badania i przegląd zębów.

Pętelce przydałaby się dobra pasza dla osiołków, witaminy, wygodny kantarek. Jeśli ktoś z Państwa chciałby zrobić jej prezent zapraszamy do kontaktu mailowego – podpowiemy co kupić i gdzie to wysłać.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za pomoc dla Pętelki i zapraszamy na film oraz do oglądania zdjęć.

• Więcej o Pętelce KLIK

z tytułem „Pomoc dla Pętelki”

Pomoc dla Pętelki

Pomoc dla Pętelki