W przyszłym tygodniu wysyłamy 20- tonowego tira z pomocą na Ukrainę. Potrzebujemy karmy dla psów i kotów.

każdego tygodnia wysyłamy samochody do naszego magazynu koło Lwowa. Wozimy pomoc dla zwierząt i dla ludzi. Schroniska i osoby prywatne, które wspieramy, odbierają dary własnym transportem i wiozą je do siebie. Kolejny, cykliczny transport rusza w środę 11 maja, następny za tydzień 18 maja. Coraz ciężej jest nam napełnić samochody darami. Następuje przesycenie ciągłym proszeniem o pomoc dla zwierząt zza wschodniej granicy. Rozumiemy to, bo i sami jesteśmy zmęczeni reorganizacją naszego życia. Od początku wojny, oprócz stałych naszych działań, które zajmują masę czasu, równolegle wspieramy Ukrainę. Każdego dnia odbieramy wiele telefonów i maili z prośbą o pomoc. Każdego dnia przyjmujemy i przepakowujemy paczki. Każdego dnia sami wykonujemy setki działań by tę pomoc, która jest tam konieczna, pozyskać. Szukamy wsparcia na pokrycie kosztów transportów, bo są ogromne. Każdego tygodnia wysyłamy samochody i jeździmy sami z darami. Przywozimy ludzi, ewakuujemy zwierzęta. Robimy co możemy by pomagać.
Szanowni Państwo, tam nadal jest dramat. Jest gorzej, niż kilka tygodni temu, gdy rozpoczęła się inwazja. W schroniskach brakuje karmy, osoby prywatne, które dokarmiają porzucone zwierzaki nie mają co im dawać. Wiele zwierząt straciło domy. Wiele jest rannych, bo w ostrzałach cierpią nie tylko ludzie. Zgłasza się do nas coraz więcej schronisk z błaganiem o wsparcie. Nasze dostawy z pomocą rozchodzą się błyskawicznie, w magazynie jest miejsce, ale trzeba mieć co wozić. Wstępnie zarezerwowaliśmy dodatkowego 20 tonowego TIRa na przyszły tydzień. Mamy około 11 ton, które możemy do niego załadować, ale pozostaje ogrom wolnego miejsca, które bardzo byśmy chcieli zapełnić.
🆘 Prosimy ze wszystkich sił o pomoc. Jeśli możecie, zamówcie karmę z dostawą do nas. Można osobiście również przywozić paczki. Potrzebne jest jedzenie dla psów i kotów, granulaty dla koni, transportery dla zwierzaków, smycze, obroże, kagańce, podkłady higieniczne, środki opatrunkowe.🆘
👉👉👉 Paczki można dostarczać w dwa miejsca
– Fundacja Benek ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce – Michał tel 506 349 596
– Maria Sotek ul. Poetów 10b m 11, 03-147 Warszawa – Maria tel 502 064 214