Tuptuś pozdrawia z Benkowa!

Szanowni Państwo, Tuptuś już w Benkowie!
Przyjechał do nas już jakiś czas temu. Po przejściu kwarantanny i wizyty weterynarza wypuściliśmy go na wybieg z innymi osiołkami.
Tuptuś jest jeszcze bardzo nieśmiały i nie daje do siebie podejść. Widać, że nadal przeżywa to co go spotkało, czemu wcale się nie dziwimy. To jeszcze młody osiołek i w takim wieku już doświadczył tyle cierpienia i strachu. Damy mu teraz czas na zapoznanie się z nowym miejscem, aby zrozumiał, że jest bezpieczny. Powoli będziemy się starać o jego zaufanie do nas. Chcemy aby poczuł się tutaj jak w domu.
Ze względu na jego samopoczucie muszą się Państwo zadowolić trochę rozmazanymi zdjęciami w ruchu. Nie chcieliśmy stresować Tuptusia bardziej niż to konieczne. Gdy tylko będzie spokojniejszy to porobimy mu dużo zdjęć już w pełnej okazałości.
Dziękujemy Wam w imieniu tego przestraszonego osiołka za ocalenie życia. On okazuje swoją wdzięczność na swój własny, osiołkowy sposób ❤️
Jego historię poznacie tutaj…

Dziękuję za wsparcie

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”