Kolejny transport z pomocą humanitarną właśnie dotarł na Ukrainę

Samochód z pomocą humanitarną dla zwierząt ze schronisk w Charkowie właśnie dotarł do naszego magazynu w Czanyżu pod Lwowem. Tak, jak co tydzień dostarczyliśmy 1500 kg jedzenia dla psów i kotów. Nasz magazyn jest pusty bo schroniska zabierają praktycznie na bieżąco karmę. Zdecydowanie poprawił się transport na tereny objęte działaniami wojennymi. Na początku naszej działalności schroniska miały duży problem z odebraniem pomocy humanitarnej. Jedzenie zalegało w naszym magazynie. Teraz działa to bardzo sprawnie. Tylko się cieszyć. Zwierzaki dostają bardzo szybko dary przekazane przez Was. Cała ta pomoc, która trafia na Ukrainę jest możliwa tylko i wyłącznie dzięki nam. Za co serdecznie dziękujemy w imieniu naszym i zwierzaków na Ukrainie.

z tytułem „Pomoc dla Ukrainy”

Pomoc dla Ukrainy

Pomoc dla Ukrainy