Toluś bezpieczny. Dziękujemy!

29.03.2023
Szanowni Państwo, obiecane zdjęcia Tolusia. Jest w naszym przytulisku w Nowej Studnicy, dołączył do ostatnio ratowanych osiołków, które odbywają kwarantanne. Niestety co jakiś czas pokasłuje. Przed nim wizyta lekarza, która potwierdzi bądź wykluczy RAO. Bardzo byśmy chcieli, by diagnoza była inna, bo to choroba nieuleczalna i ciężka dla zwierzaka. Ma też zaniedbane kopyta ale wszystko wskazuje na to, że po przeprowadzeniu kilku korekcji nie będą sprawiały problemu.

Tolek jest grzeczny, sam transport odbył się bez problemu, ale jeśli nie musi, to nie chce podejść. Marchewkę zje i jabłko, ale raczej stroni od ludzi. Nie chce być dotykany. Potrzebuje czasu, by poczuć się pewnie w nowym miejscu. Mamy nadzieję, że za kilka tygodni sam będzie przychodził, by go pogłaskać.

Bardzo Wam dziękujemy za pomoc dla Tolka. Gdyby nie Wy, nie byłoby go już na świecie.

• Jego historia KLIK

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”