Pomoc dla staruszki Tili

Tila jest chora, jej opiekunki nie stać na pokrycie koniecznych operacji

jeden z lekarzy z naszej zaprzyjaźnionej kliniki weterynaryjnej, zgłosił się do nas z prośbą o pomoc. Przyszła do niego seniorka wraz ze swoją oddaną towarzyszką – maleńką, starszą sunią o imieniu Tila. Ten dzień miał zakończyć się pozytywnie, sunia miała otrzymać szczepionkę zostać zbadana i razem wraz ze swoją opiekunką wrócić do domu. Jednak podczas badań kontrolnych okazało się, że Tila ma poważne problemy zdrowotne. Weterynarz odkrył zmiany na obu listwach mlecznych, które muszą zostać jak najszybciej usunięte! Jednak, aby lekarze mogli operować, najpierw musimy uporać się z innymi bolączkami suni, aby operacja przebiegła bez powikłań.

Do kwalifikacji zabiegowej wymagana jest spora liczba badań o niemałych kosztach. Niezbędne będzie wykonanie badanie krwi, badanie tarczycy oraz z racji wieku Tili, musi zostać wykonane echo serca, aby upewnić się, że jej serduszko poradzi sobie podczas operacji.
Następnie, aby Tila mogła zostać w ogóle operowana, potrzebuje zabiegu stomatologicznego, ponieważ jej zęby są w fatalnym stanie! Bakterie znajdujące się w jamie ustnej, mogłyby być źródłem potencjalnego zakażenia i zwiększyłyby ryzyko powikłań oraz zdecydowanie gorszej rekonwalescencji po operacji. Już wiemy, że leczenie zębów może kosztować do 2000 złotych, wszystko zależy od tego jak będzie skomplikowany.

I dopiero po tych działaniach będziemy mogli przejść do usunięcia obu listw mlecznych. Chcielibyśmy też zadbać o pełną diagnostykę – RTG klatki piersiowej, aby wykluczyć proces przerzutowy oraz wykonać badania histopatologiczne, aby ustalić rokowanie i ewentualne leczenie w postaci chemioterapii.

Bardzo prosimy o pomoc dla tej maleńkiej, starszej schorowanej suczki. Ona dla swojej opiekunki nie jest tylko psem. To jej najlepsza oraz najwierniejsza przyjaciółka, razem przeżyły już sporo lat i spędziły wiele cudownych chwil. A teraz los postawił je przed ogromnym wyzwaniem. Dobrze znacie realia w naszym kraju, dla starszej pani te rachunki są horrendalne, nie jest w stanie sama za to wszystko zapłacić. Zawsze robiła wszystko, aby zapewnić Tili to, co najlepsze, ale tym razem sytuacja ją przerosła. Jest zmartwiona, boi się, że przez brak pieniędzy, nie będzie w stanie ocalić swojej najlepszej przyjaciółki, która ma raka.

Razem możemy sprawić, że obie jeszcze przeżyją wiele radosnych, pełnych miłości i spokojnych lat. Tila daje swojej pani siłę, energię oraz motywację do działania. A teraz opiekunka musi patrzeć jak Tila bardzo cierpi, a ona nie może nic z tym zrobić. Bardzo prosimy, nie bądźcie obojętni. W takich sytuacjach nie ma zbyt małych kwot, liczy się każda, nawet ta najmniejsza, prosimy o choćby udostępnienie. Każda forma pomocy ma tutaj ogromne znaczenie i wielką moc! Pomóżmy tej starszej suni i jej opiekunce – Pani Ewie – przejść przez ten trudny czas i sprawmy, by ich więź trwała jeszcze wiele lat.

Dziękuję, za każdą pomoc.

z tytułem „Leczenie Tili”
numer konta:
23102040270000110216926564