Szarik już w Benkowie!

wiemy, że wiele z Was z niecierpliwością czekało na te wieści. Szarik jest już bezpieczny w Nowej Studnicy ❤️
Odbył już obowiązkową kwarantannę, wizytę weterynarza i kowala. Kilka dni temu wypuściliśmy go na wybieg razem z naszym wesołym stadkiem uratowanych osiołków. Powoli zapoznaje się z nowym miejscem i nawiązuje nowe przyjaźnie.

Będzie miał teraz zapewnioną odpowiednią dietę i dużo swobodnego ruchu wśród swojej nowej, oślej rodzinki. Zapewnimy mu spokój, komfort i bezpieczeństwo. Otoczymy go troskliwą i cierpliwą opieką a on może w swoim czasie nam zaufa. ❤️

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do uratowania Szarika. To dzięki Wam teraz jest z nami i nie musi się już o nic martwić.
Ps. Uważamy, że wszystkie osiołki są śliczne, ale czy Szarik nie jest wyjątkowo uroczy?

Jego historię poznacie tutaj…

Dziękuję za wsparcie

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”