MISIĘ ZABIŁBY BRAK PIENIĘDZY

Pomogliście jej! Dziękujemy!

jesteście niesamowici! Operacja Misi była bardzo kosztowna, ale nie pozostaliście obojętni. Dziękuję Wam i już przekazuję co napisała jej opiekunka:

„Misia jest po operacji. Z całego serca♥️ dziękujemy fundacji i darczyńcom za pomoc w sfinansowaniu tej operacji.

To dzięki Wam miśka żyje i jest z nami.♥️Wielkie Bóg zapłać kochani.
Nasza wdzięczność jest bezgraniczna”

Dziękuję za Wasze wielkie serca!

od początku naszej działalności wspieramy osoby prywatne w leczeniu ich zwierząt. Dobrze wiemy, że koszty operacji często idą w tysiące złotych i niejednokrotnie jest tak, że opiekuna nie stać na takie wydatki. Sytuacje, gdy zwierzak zostaje poddany eutanazji, bo nie ma dość pieniędzy, wcale nie są rzadkie. To tragedie i ludzi i zwierząt, które mógłby, by dostać pomoc, ale ich opiekunów zwyczajnie na to nie stać.
Dziś przychodzę do Was z prośbą o pomoc dla Misi. Posłuchajcie…

„Dzień dobry
Zwracam się do państwa z prośbą o pomoc w uratowaniu naszej Misi. Poleciła państwa pani doktor kardiolog mówiła, że mogę do państwa napisać.
Na początku marca przygarnęliśmy Misię bo pan który ją znalazł chciał oddać ją do schroniska. Jak tylko ją z synem zobaczyliśmy na zdjęciu, od razu ją pokochaliśmy. Gdy do nas trafiła była obolała i nie mogła stawać na tylną łapę. Na wizytę weterynaryjną poszłam następnego dnia i okazało się, że ma coś z kręgosłupem. Lekarze zastosowali leczenie i skierowano nas na badania RTG. Po RTG okazało się, że pilnie potrzebny jest kardiolog i echo serca. Zrobiliśmy kolejne badania i wtedy pani kardiolog powiedziała, że potrzebna pilna jest operacja, bo życie naszej Misi jest zagrożone. Koszt tej operacji to 5000 zł, jest ona dla mnie zbyt kosztowna. Zwracam się więc do państwa z prośbą o pomoc w sfinansowaniu tej operacji. Każda wizyta u weterynarza wiąże się z kosztami, a koszt operacji jest bardzo duży. Proszę o rozpatrzenie mej prośby, pomóżcie mi ratować naszą Misie. Kochamy tą małą suczkę całym sercem. Boimy się o nią i bardzo chcemy, żeby żyła i była zdrowa, ale nie stać nas na tak duże koszty.

Katarzyna

Zoperowana 27.04.2024

Misia na wypisie z badania jest następująca diagnoza:

„przetrwały przewód tętniczy – PDA. Przepływ lewo-prawy. Niedomykalność centralna zastawki mitralnej. Przeciążenie objętościowe lewej komory. Poszerzony pień płucny. Powiększenie lewego przedsionka i zwiększony stosunek La:Ao. Wskazanie do szybkiego zabiegu zamknięcia.”

Tu nie można czekać z operacją, bo może się to skończyć tragedią Misi i jej rodziny. Operacja powinna się odbyć już w ten piątek, ale opiekunka nie ma na nią pieniędzy. Pani Kasia nie ma łatwo w życiu, ale nawet przez chwilę nie rozważała odwiezienia suni do schroniska. Bardzo Was proszę o pomoc dla tej rodziny, nie zostawiajmy ich samych. Szacowane koszty wraz z opieką pooperacyjną to około 5000 zł. Kwota jest bardzo duża, a czasu tyle, co nic. Ta operacja to ale dla suni jedyna szansa. Jeśli możecie, pomóżcie. Bardzo Was proszę. Dla Misi ważna jest dziś każda złotówka.

Dziękuję, za każdą pomoc.

z tytułem „Ratunek dla Misi”
numer konta:
23102040270000110216926564