Wolontariat to podstawa

W Nowej Studnicy, miejscu, które szykujemy by od wiosny mogły zamieszkać fundacyjne zwierzaki, już działa wolontariat. Alex z rodzicami najęli się na służbę u Takarka i Toresa. Jako że panowie mają stanowiska kontrolerów jakości, muszą sprawdzić jakość pastwisk i padoków, wilgotność piasku do tarzania, wytrzymałość lonży oraz cierpliwość obsługi, to nikt się tu nie nudzi 😉

A na poważnie, na miejscu zbiera nam się już wspaniała ekipa ludzi, dla których ważne jest dobro zwierzaków. Marta, Mariusz, Alex i Szymon poświęcają wiele czasu by żyło im się lepiej. Nasze kuce tylko na tym korzystają, zwiedzając wszystkie zakątki ośrodka. Stawiamy też razem ogrodzenia, malujemy, sprzątamy, działamy. Praca idzie pełną parą. Jesteśmy przekonani, że w Nowej Studnicy, jak i w Szewcach, wolontariat będzie bardzo prężnie działał. Razem każdego dnia tworzymy Szewce, razem będziemy też w Studnicy.

Dziękujemy, że jesteście z nami. ❤️❤️❤️

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”