Stefanek już bezpieczny w Nowej Studnicy!

Szanowni Państwo,
wiemy, że z niecierpliwością czekaliście na te wieści, tak jak my niecierpliwie czekaliśmy na przyjazd Stefanka do nas. Tak więc, przychodzimy dzisiaj do Was z tą piękną informacją – Stefan jest już w naszym ośrodku w Nowej Studnicy!

Przeszedł już kontrolę weterynarza oraz kwarantannę i mógł dołączyć do naszej wesołej gromadki uratowanych osiołków ❤️ Dość szybko odnalazł się w towarzystwie i powoli nawiązuje nowe przyjaźnie. Widzimy, jak z każdym dniem staje się coraz bardziej pewny siebie co nas bardzo cieszy!
Powoli pracujemy nad zaufaniem Stefana do człowieka. Ze względu na swoją przeszłość wiemy, że potrzebuje dużo czasu i cierpliwości, a my się cieszymy, że możemy mu je podarować. 

U nas nie ma pośpiechu. W swoim tempie może nawiązywać z nami przyjaźń jeśli się na to zdecyduje. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre zwierzęta po tym co przeszły nie będą chciały obcować bliżej z człowiekiem. A my to w pełni akceptujemy i rozumiemy.
Dziękujemy Wam w imieniu Stefanka za ratunek i ocalenie życia! To dzięki Wam może teraz cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem!
Historię Stefana poznacie tutaj…

Dziękuję za wsparcie 
Michał Bednarek
tel 506 349 596

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa