Stasio odszedł...

Aktualizacja 11.08.2024 godzina 10:33 Szanowni Państwo,
niestety nie mamy dobrych wiadomości. W dniu dzisiejszym stan Stasia pogorszył się. Pani Ania zawiozła przyjaciela do kliniki, gdzie trafił pod kroplówki. Niestety badania krwi i stan Stasia nie dawały nadziei na poprawę. Pani Ania musiała podjąć najtrudniejszą z decyzji. Bardzo nam przykro, bo wszyscy wierzyliśmy, że po operacji będzie już tylko lepiej. Niestety stało się inaczej. Pani Aniu, jesteśmy z Panią... wiemy, jak jest Pani teraz ciężko.

Zwróciła się do nas o pomoc Pani Ania. Jej pies, Stasio toczy najważniejszą z batalii – o własne życie. Guz, który zajął śledzionę, krwawienie, wizyty u kolejnych lekarzy, które pochłonęły ponad 1000 zł i finalnie diagnoza niepozostawiająca nadziei, że uda się uniknąć operacji. Tylko co zrobić, jeśli na tą operację już opiekunów nie stać? Co Ty byś zrobił, wiedząc, że to jedyna szansa na życie dla Twojego przyjaciela? Posłuchajcie i proszę pomóżcie Pani Ani i Stasiowi.

„Trzy dni temu dowiedziałam się, że mój bokserek Stasiu ma guza na śledzionie, który już krwawi. W dniu dzisiejszym po kolejnych badaniach trzeba było podjąć szybko decyzję. Mój Stasiu wymagał natychmiastowej operacji ratującej życie. Liczyły się godziny! Nie mogłam mu dać odejść!
Stasiu jest ze mną prawie 8 lat. Wzięłam go, gdy miał pół roku. Jest to waleczny boksiu, który wie co to walka o swoje życie, ponieważ ma rozszczep podniebienia. Dajemy radę sobie z codziennym karmieniem i Stasiu jest w dobrej kondycji, ale diagnoza o guzie i krwotoku była dla nas szokiem. Nie spodziewaliśmy się tego i nie byliśmy przygotowani na takie wydatki!
Pani doktor w klinice poleciła mi kontakt z Fundacją Benek, bo pieniądze już wydane na leczenie w ostatnich dniach pochłonęły moje oszczędności i na kolejne 2500 zł po prostu mnie nie stać. Bardzo proszę o pomoc. Stasiu, to dla mnie nie jest pies, tylko mój przyjaciel, domownik i ktoś o kogo będę walczyć choćby nie było już żadnej nadziei, ale potrzebuję pomocy ludzi o dobrym sercu, którzy wesprą mnie w pokryciu kosztów operacji ratującej życie mojego przyjaciela.

Anna”

Stasio jest po operacji, wybudził się, przed nim kolejne dni wypełnione kroplówkami, lekami, opieką pooperacyjną. Dla boksera 8 lat to poważny wiek, a ostatnie dni, choroba, diagnostyka, leczenie, operacja mocno obciążyły jego organizm. Pani Ania i lekarze robią co w ich mocy by, Stasio doszedł do siebie, ale leki, kroplówki, badania to kolejne duże wydatki, przerastające możliwości finansowe opiekunów. Oni  potrzebują naszej pomocy.

Aktualizacja 09.08.2024: Stasiu po operacji jest słaby, po konsultacji z kliniką weterynaryjną szacowany koszt operacji łącznie z leczeniem pooperacyjnym wyniesie około 3300 zł.

Dziękuję, za każdą pomoc.

z tytułem „Operacja Stasia”
numer konta:
23102040270000110216926564