Sabinka już w Nowej Studnicy. Dziękujemy!

przed Wami Sabinka. Żyje wyłączenie dzięki Waszej pomocy. Dzięki Waszemu wsparciu dotarła do naszego ośrodka w Nowej Studnicy, gdzie przybywa na kwarantannie. Składamy na Wasze ręce moc podziękowań za pomoc. Bez Was Sabinki by już nie było.

Sabinka ma zaniedbane, poprzerastane kopyta, w związku z tym kuleje. Ma również wyłysienia i strupy na nogach. Na ten moment nie wiemy, czy to choroba skóry wywołana np pasożytami, czy też wynik urazu. Przed nią wizyta lekarza, który przeprowadzi pełną diagnostykę, zaordynuje odpowiednie leczenie. Oczywiście odwiedzi ją również kowal, który sukcesywnie będzie wyprowadzał na prostą jej zaniedbane kopyta. Mamy nadzieję, że za kilka tygodni Sabinka będzie mogła dołączyć do stada naszych emerytów.

Bardzo Wam dziękujemy za pomoc w uratowaniu Sabinki i zapraszamy Was do Nowej Studnicy, gdzie w weekendy od 10 do 16 można ją odwiedzać. Można wziąć ze sobą jabłka czy marchewki, na pewno z przyjemnością je zje. Zachęcamy też do dołączenia do naszego wolontariatu. Wasza pomoc na miejscu zawsze jest mile widziana.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”