Różyczka – kolejna ambasadorka grubasków w adopcji :-)

dziś przychodzę do Was z Różyczką. To klacz, którą uratowaliśmy kilka lat temu.

Stała już u handlarza, który hurtowo wywozi konie do ubojni i wyłącznie dzięki Wam, udało się ją w ostatnim momencie wykupić.

Różyczce poszczęściło się podwójnie. Nie dość, że uratowaliście jej życie, to jeszcze znalazła wspaniały dom adopcyjny i od tego czasu wiedzie dobre, spokojne życie u boku Agaty i jej rodziny.

Dziękuję każdemu z Was za pomoc w jej wykupie, a jej rodzinie za cudowną opiekę nad Różą.

Niech się jej wiedzie.

Może masz możliwość podarowania domu adopcyjnego któremuś z naszych podopiecznych? Kliknij poniżej i dowiedz się więcej 😊

Nie dysponujesz możliwością przygarnięcia konia pod swoją bezpośrednią opiekę, ale chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu swojego benkowego ulubieńca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w formie comiesięcznego wsparcia w wybranej przez siebie kwocie. Dowiesz się więcej o tej formie pomocy klikając niżej:

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”