Pomogliście Złotkowi! Dziękujemy!

Aktualizacja 09.05.2022

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za pomoc dla Złotka. Za zebrane pieniądze udało się sfinansować jego leczenie. Złotek szybko dochodzi do zdrowia. Znalazła się też dla niego rodzina adopcyjna i jak tylko stan zdrowia Złotka na to pozwoli, psiak pojedzie do nowego domu i nowej rodziny.

Dziękujemy!

Złotek jest kolejnym psem, który został uratowany ze strefy walk w Charkowie na Ukrainie.

Złotek jest poważnie ranny. Zabłąkany pocisk trafił go w pysk i przebił na wylot kość nosową. Dziura w pysku złotka ma średnicę kciuka. Oprócz tego pies ma także inne, mniej poważne ale bardzo rozległe obrażenia.

Ludzie, którzy znaleźli Złotka, narażając własne życie zajęli się nim. Ostatecznie udało im się wydostać psa ze strefy ostrzału i przetransportować do kliniki weterynaryjnej. W tej chwili jego stan powoli się stabilizuje, jednak Złotek cały czas musi przebywać w klinice, wymaga podawania leków i bardzo intensywnej opieki medycznej.

Schronisko, które ma Złotka pod opieką, z powodu wojny samo jest w koszmarnie trudnej sytuacji. Raz już zostali zbombardowani. Stracili wówczas wiele zwierząt i część zabudowań. W schronisku została tylko garstka osób, które z narażeniem życia opiekują się zwierzętami. Brakuje im wszystkiego – karmy, leków, środków opatrunkowych, pieniędzy… Nie mają skąd wziąć pieniędzy na leczenie Złotka.

Dlatego bardzo prosimy o pomoc. Złotek w niczym nie zawinił. Nie ma pojęcia, czym jest wojna. Wie tylko, że świat jaki znał, już się skończył. Że wokół słychać huk, wycie syren i krzyki. I wie, co znaczy ból, głód i strach.

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o darowizny
z tytułem “Ratunek dla Złotka”
numer konta: 23102040270000110216926564

Dla wpłat z zagranicy:
BPKOPLPWPL23102040270000110216926564
Swift: BPKOPLPW

Adres banku
PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Swarzędzu
ul. Cieszkowskiego 29, 62-020 Swarzędz

PAYPAL fundacja.benek@op.pl

Ratunek dla Złotka

Twoja pomoc ma znaczenie.

Ratunek dla Złotka