Ratuj zwierzęta – przekaż 1,5% podatku!

Razem z Wami ratujemy zwierzęta 🐾, wspomagamy ludzi w potrzebie 🤝 i edukujemy o odpowiedzialności wobec zwierząt 📚. W Benkowie w Nowej Studnicy, troszczymy się o to, by każdy zwierzak miał zapewnione najlepsze warunki. Dzięki Waszemu wsparciu możemy zagwarantować im codzienną dawkę owsa, siana, owoców czy karmy 🥣. Każda złotówka jest dla nas cenna, ponieważ nawet niewielkie kwoty stanowią realną pomoc dla naszych podopiecznych.

Serdecznie prosimy, abyście pamiętali o nas przy rozliczaniu podatków 📑. Nawet najmniejsza darowizna może znacząco zmienić świat na lepsze. Wasze wsparcie jest dla nas nieocenione, a za każdy gest pomocy serdecznie dziękujemy. To dzięki Wam tworzymy lepsze jutro dla zwierząt i dla nas wszystkich 🌟.

W celu jeszcze łatwiejszego przekazania pomocy na rzecz ratowania zwierząt udostępniamy Państwu darmowy program do rozliczeń PIT. Korzystając z niego przekażecie Państwo pomoc do Benkowa. Można albo rozliczyć się on-line albo pobrać program na swój komputer.

Obok kod QR bezpośrednio do programu. Możesz też kliknąć

z tytułem „Wsparcie dla koni na rzeź”