Otrzymaliśmy wsparcie od Fundacji PZU – Dziękujemy!

Szanowni Państwo, chcielibyśmy się podzielić z Wami wspaniałą wiadomością. Nasze zwierzęta otrzymały wsparcie od Fundacji PZU, dzięki któremu możemy na bieżąco kupować dla podopiecznych Benowa niezbędną karmę.

Dziś pokażemy Wam, jak wygląda kuchnia, w której przygotowywane są posiłki dla części naszych zwierząt. Między innymi dla lemurów, szopów, ostronosów i innych mniejszych mieszkańców azylu, którzy żywią się warzywami i owocami. Kuchnia ta to osobne, klimatyzowane pomieszczenie wyposażone jest w specjalne stoły, które z łatwością można utrzymać w czystości. To tu każdego dnia krojone są dziesiątki kilogramów zieleniny dla różnych gatunków. Codziennie jeździmy też na targ i do lokalnych producentów, by nasi podopieczni dostawali warzywa świeże, bo to gwarantuje im dobre zdrowie i samopoczucie, a fundacji nie naraża na niepotrzebne koszty leczenia.

Udało nam się również zamówić dwumiesięczny zapas owsa oraz granulatów dla dużych zwierząt, a także siano i słomę dla nich. To wszystko sfinansowano ze środków Fundacji PZU, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Ze spokojem możemy patrzeć na kilka najbliższych tygodni. Zwierzaki mają zapewnione najwyższej jakości jedzenie. Dziękujemy!

z tytułem „Zwierzęta – utrzymanie”

Utrzymanie

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych dalszych losach

Utrzymanie