Program PIT do rozliczeń i 1,5% dla Benkowa

📢 Szanowni Państwo! Przypominamy o trwającym okresie rozliczeń podatkowych, idealnym czasie na wsparcie naszych podopiecznych 🐾. Fundacja Benek, jako Organizacja Pożytku Publicznego, oferuje możliwość przekazania 1,5% podatku na ratowanie zwierząt.

🖥️ Dla ułatwienia tego procesu udostępniamy darmowy program do rozliczeń PIT. Dzięki niemu możecie bezproblemowo wesprzeć Benkowo, nasz ośrodek w Nowej Studnicy (zachodniopomorskie)

🏠 Codziennie poświęcamy się ratowaniu, leczeniu i poszukiwaniu domów dla zwierząt. Wasze wsparcie pozwala nam dbać o ich codzienne potrzeby, takie jak jedzenie czy siano dla koni. Dzięki Wam dajemy zwierzętom szansę na godne życie.

💡Warto pamiętać, że darowizny na cele pożytku publicznego podlegają odliczeniu do 6% dochodu uzyskanego w danym roku podatkowym. Zachęcamy do skorzystania z tej formy odliczeń, korzystając z naszego KRSu: 0000794938.

🙏 Fundacja BENEK to wspólna praca i zaangażowanie tysięcy ludzi, którzy wspierają nasze cele. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie!

W celu jeszcze łatwiejszego przekazania pomocy na rzecz ratowania zwierząt udostępniamy Państwu darmowy program do rozliczeń PIT. Korzystając z niego przekażecie Państwo pomoc do Benkowa. Można albo rozliczyć się on-line albo pobrać program na swój komputer.

Poniżej kod QR bezpośrednio do programu. Możesz też kliknąć

Dziękuję za każdy gest Waszego serca ❤️❤️❤️

tel. 506 349 596

Jak przekazać 1,5% podatku dla Fundacji Benek? To proste – wpisz nasz numer KRS 0000794938 w odpowiedniej sekcji w rozliczeniu podatkowym za 2023 rok.

z tytułem „Wsparcie dla koni na rzeź”