Pozdrowienia od Hugo

z opóźnieniem, ale w końcu są. Oto zdjęcia Hugo, osiołka, który dzięki Waszej pomocy otrzymał najpiękniejszy z prezentów, życie. Jak informowaliśmy wcześniej Hugo przebywa w ośrodku w Nowej Studnicy, jest już po wizycie lekarza, został odrobaczony i odwszony, przed nim wizyta kowala, który przeprowadzi korekcję puszek kopytowych. Przed nim również zdjęcia RTG, które mamy nadzieję wskażą w którym miejscu jest problem i wynikająca z niego kulawizna i pomogą we wdrożeniu odpowiedniego leczenia.

Hugo nie jest specjalnie zainteresowany kontaktem z człowiekiem, stąd same zdjęcia, bez filmu. Uznaliśmy, że ganianie go po padoku po to by nagrać z nim materiał to nie jest dobry pomysł. Widać, że nie ma najlepszych wspomnień więc nie ma co go dodatkowo stresować. Mamy nadzieję, że za jakiś czas nabierze zaufania i wtedy bez problemu podejdzie i nie będzie miał też problemu z pozowaniem.
Oczywiście Hugo można przyjechać i odwiedzić w Nowej Studnicy. W ten weekend jesteśmy w Lublinie, ale już w kolejny można poznać Hugo osobiście. Może nie podejdzie jeszcze do ręki ale na pewno z przyjemnością zje marchewkę czy jabłko, bo apetyt ma bardzo dobry.

Dziękujemy za pomoc dla Hugo. Żyje, bo podarowaliście mu życie. Dzięki Wam, po latach pracy w cyrku, dostał spokojne, dobre życie. Dziękujemy.

Tel 506 349 596

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”