Ofiarowane przez Was dary wędrują do potrzebujących na Ukrainie.

Klinika weterynaryjna Yaroslaw z Lwowa otrzymała od nas lekarstwa i środki opatrunkowe potrzebne do leczenia zwierząt plus karmę . Pani Ala z Tarnopola odebrała dwa wózki inwalidzkie dla psów, których bardzo potrzebowała. Plus załadowany pod dach karmą dla zwierząt samochód. A dla Pani Oksany z Charkowa zapakowaliśmy cztery palety jedzenia dla zwierząt. W drodze są samochody, które zabiorą jedzenie dla schronisk w Charkowie, którymi się opiekujemy.

Miło jest patrzeć jak ubywa darów z naszego magazynu pod Lwowem. Wiedząc, że trafiają w miejsce gdzie naprawdę trzeba walczyć o przetrwanie. A biedne zwierzęta same o siebie nie zadbają. Musimy to zrobić my.

Cała ta pomoc, która idzie dla zwierząt na Ukrainę jest możliwa tylko i wyłącznie dzięki Wam. Stokrotnie dziękujemy za dary rzeczowe, które spływają do naszej fundacji. Każdy może zrobić jakiś mały gest. Przekazać innym, tyle ile może. Ale jeżeli tych pojedynczych osób jest dziesięć tysięcy. To jest to bardzo duża moc. I jest to efektywna i konkretna pomoc dla wielu potrzebujących zwierząt na Ukrainie.

z tytułem “Pomoc dla Ukrainy”
numer konta: 23102040270000110216926564

Dla wpłat z zagranicy:
BPKOPLPWPL23102040270000110216926564
Swift: BPKOPLPW

Adres banku
PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Swarzędzu
ul. Cieszkowskiego 29, 62-020 Swarzędz

PAYPAL fundacja.benek@op.pl

Dla zwierząt z Ukrainy

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o ich dalszych losach

Dla zwierząt z Ukrainy