Pomoc dla Aniuty z Zaporoża

Aktualizacja 17.05.2022

Dziękujemy Państwu z całego serca za pomoc dla Aniuty. Jak możecie Państwo zobaczyć, kotka jest w o wiele lepszym stanie. Skóra jest praktycznie wygojona.

Przed Aniutą jeszcze sterylizacja. Mamy nadzieję, że uda jej się znaleźć nowy kochający dom.

Dziękujemy!

Poznajcie kotkę Aniutę. Aniuta jest kolejną ofiarą wojny w Ukrainie. Pochodzi z Zaporoża. Jest jednym ze zwierząt, które trafiły na ulicę po tym, jak ich opiekunowie uciekli z miasta.

Aniuta trafiła do schroniska „Podaj Łapę, Przyjacielu” z ciężką chorobą skóry, która uszkodziła 80% powierzchni jej ciała. Potrzebuje długotrwałego leczenia, specjalnej pielęgnacji i odpowiedniej karmy, dlatego od razu została wysłana do kliniki.

Ale schronisko samo jest w dramatycznej sytuacji. Brakuje karmy dla zwierząt, leków, materiałów opatrunkowych, pieniędzy. Wszystkiego. Wykarmienie zwierząt graniczy z cudem. Dlatego nie są w stanie pokryć kosztów leczenia Aniuty. Ale co można zrobić? Odmówić niewinnemu zwierzęciu prawa do życia?

Dlatego kotka jest w klinice, lekarze walczą o jej zdrowie, a my prosimy Was o wsparcie leczenia Aniuty. Jesteście jej jedyną szansą.

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o darowizny
z tytułem “Pomoc dla Aniuty”
numer konta: 23102040270000110216926564

Dla wpłat z zagranicy:
BPKOPLPWPL23102040270000110216926564
Swift: BPKOPLPW

Adres banku
PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Swarzędzu
ul. Cieszkowskiego 29, 62-020 Swarzędz

PAYPAL fundacja.benek@op.pl

Pomoc dla Aniuty

Twoja pomoc ma znaczenie.

Pomoc dla Aniuty