Twój 1,5% podatku – to 100% pomocy dla zwierząt

Szanowni Państwo, chcielibyśmy przypomnieć, że rozpoczyna się okres rozliczeń podatkowych, a Fundacja Benek jest Organizacją Pożytku Publicznego. Tym samym możecie przekazać na rzecz ratowanych zwierząt 1,5% swojego podatku. W tym roku podatnicy po raz pierwszy mają możliwość przekazania 1,5% swojego podatku na rzecz OPP.
❤️ Nasz KRS0000794938 ❤️
Wspólnie z Wami ratujemy zwierzęta, pomagamy ludziom, edukujemy. Prowadzimy ośrodek w Szewcach koło Poznania i w Nowej Studnicy. Każdego dnia staramy się zmieniać świat na lepsze. Ratujemy, leczymy, rehabilitujemy, szukamy dobrych domów. Z nami zostają te najbardziej chore i dziadki. Benkowo to ich bezpieczne schronienie, a my dbamy o to, by każdy z podopiecznych miał możliwie najlepszą opiekę. Wasze wsparcie to ich jedzenie w misce czy żłobie. To siano, owies, karma dla psów, kotów czy innych mieszkańców ośrodka. Bo to Wy je karmicie, za co każdego dnia jesteśmy Wam wdzięczni. Działamy, bo wiele osób uznało, że warto wesprzeć właśnie nas.
Wasz 1,5% to czasem kilka złotych. Ale nawet te kilka złotych to dla nas realna pomoc. Jeśli Ty przekażesz dla zwierzaków 1,5%, zrobi to również on, ona, i jeszcze wiele innych osób, zwierzęta otrzymają to, co dla nich najcenniejsze. Życie, poczucie bezpieczeństw i godne warunki.
❤️ Nasz KRS0000794938 ❤️

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”