Pan Roman i jego koty otrzymali od Was moc pomocy! Dziękuję!

31.01.2024 Szanowni Państwo,
z całego serca chcemy Wam podziękować za pomoc dla Pana Romana. Przez ostatnie tygodnie przekonaliśmy się kolejny raz jak wiele serca macie dla wszystkich co są w potrzebie. My robiliśmy wysyłki, a i wielu z Was bezpośrednio wsparło Pana Romana i jego podopiecznych.

Dziś składamy jeszcze jedno zamówienie dla zwierząt Pana Romana i kończymy zbiórkę. Pomoc, jaką otrzymał, przeszła najśmielsze oczekiwania i na najbliższy okres zwierzęta są zaopatrzone w dużą ilość dobrej karmy, w żwirki, w witaminy, we wszystko, co niezbędne, a to wszystko dzięki Wam.

Bardzo, bardzo dziękuję za odezw i pomoc.

Dziękuję, że jesteście!

przekazuję Wam porcję zdjęć od Pana Romana. Przybyły do niego ostatnio paczki z karmą i żwirkami zakupionymi dzięki Waszemu wsparciu!

Podopieczni Pana Romana sprawdzili jakość i dary zostały ze smakiem przyjęte.

Dziękuję, że jesteście!

05.01.2024

jesteście wspaniali! Pan Roman przesłał nam kolejną porcję zdjęć nowych paczek z darami, również dla niego.

Bardzo dziękujemy w jego imieniu za Wasze serca!

03.01.2024

w imieniu Pana Romana i jego stadka kotów przekazuję podziękowania za kolejne paczki!

Obok porcja zdjęć z nowymi darami.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

29.12.2023

Szanowni Państwo, kolejny dzień przyniósł ze sobą nową dostawę paczek z karmą dla kotów Pana Romana.

Kolejne w drodze!

Dziękuję w ich imieniu!

pierwsze paczki z karmą dla kociej gromadki Pana Romana już przybyły!

Czy koty ucieszyły się z darów? Zdecydowanie, oczywiście nadzorowały cały proces rozpakowywania.

Dziękuję w jego imieniu każdemu z nadawców!

„Załamało się moje życie – po śmierci żony, moje kociaki mnie podtrzymają na duchu i dotrzymają mi towarzystwa i dzięki temu się trzymam jakoś.

Pobieram tylko zasiłek okresowy z Mops Sucha B. w wysokości 388 zł. – ciężko jest wyżyć za to, a to są jedyne środki finansowe, jakie posiadam na utrzymanie i opłacenie rachunków. Prawdę powiedziawszy to nie starcza mi na życie, po opłaceniu rachunków.

Dobrze, że są jeszcze osoby, które mi pomagają w wyżywieniu moich kociaków. Bo gdyby nie to, to na pewno bym sobie nie poradził. Dodam tylko, że Wszystkie moje kociaki pochodzą z adopcji lub zostały uratowane.  Jakiś czas temu do mojej gromadki dołączyła kocia rodzinka wyłapana pod blokiem – mamusia kocia i 3 jej maluchy. Moim pragnieniem jest i oczywiście mojej zmarłej żony, by kotki zostały tu razem ze mną. Dodam tylko, że mam bardzo ciężkie warunki mieszkaniowe, w moim w mieszkaniu nie ma ani gazu, ani CO, ani CWU.

Radzono mi, bym je oddał, ale nie umiem tego zrobić, po prostu są członkami mojej rodziny. Bardzo liczę na pomoc z Państwa strony. Najbardziej brakuje mi jedzenia dla moich przyjaciół, proszę też o produkty spożywcze i środki czystości, bo te drugie przy tylu kociakach to szybko schodzą.

Ale też nie chciałbym nic narzucać Państwu, bo wiem jakie wszystko jest obecnie drogie. Ja i moje zwierzęta będziemy bardzo wdzięczni za najmniejszą pomoc

Roman”

Zbiórka się kończy za

Szanowni Państwo, rozmawialiśmy z Panem Romanem. Jest człowiekiem po chorobie. W ostatnimi czasie, choć nie był w stanie chodzić, na czworaka karmił i sprzątał swoim czworonożnym przyjaciołom. Pan Roman zwrócił się do nas o pomoc nie widząc już innych alternatyw na przetrwanie. Na pytanie jak duża pomoc pozwoli mu na odetchnięcie, powiedział, że każda będzie ogromnym wsparciem. Jest człowiekiem bardzo skromnym, widać, że przeżycia odcisnęły na nim ogromne piętno.

W imieniu Pana Romana i swoim prosimy o pomoc. Są święta, nie zostawiamy jego i jego czworonożnych przyjaciół bez wsparcia. Kwota zbiórki to nasza sugestia, aby zapewnić jego zwierzętom wyżywienie, żwirek, suplementy na dłuższy okres. Za zebrane pieniądze w całości zostaną kupione artykuły dla zwierząt oraz środki czystości wskazane przez Pana Romana.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wysłać bezpośrednio paczkę z artykułami żywnościowymi do Pana Romana, prosimy o kontakt na mail – podamy adres.

Wesprzyj zbiórkę w serwisie:

z tytułem „Pan Roman”
numer konta:
23102040270000110216926564

Pomoc dla Pana Romana

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o ich dalszych losach

Pomoc dla Pana Romana