Pamiętacie Sowę? Można zostać jej opiekunem!

Szanowni Państwo,

chciałbym pokazać Wam Sowę, co prawda w jesiennej odsłonie, ale aura jaką mamy obecnie idealnie pasuje.

Nawet nie wiem, kiedy minęły aż 2 lata odkąd uratowaliście Sowę. Nie wiemy dlaczego znalazła się u handlarza, choć możemy się domyślać. A ona jest taka spokojna i ufna. Staram się nie myśleć o tym, co by się działo w rzeźni, co by się stało z jej ufnością w korytarzu?

Odganiam te wizje, to jej nie spotka. Dzięki Wam, dzięki Waszej determinacji Sowa zamieszkała w Benkowie.

Jej usposobienie pełne spokoju przyczyniło się do jej niesamowicie ważnej roli terapeutki kontaktowej dla dorosłych. Choć w jej charakterze szybko odkryliśmy małą zadrę… o czym za moment. Najpierw uprzedzę Wasze pytania! Nie, nie jest źrebna, chociaż chłopaka ma 🤭😉. Z Aresem uwielbiają się czochrać, drapać się po grzywie wzajemnie i przytulać. Do czasu. Bo wielką namiętnością Sowy jest… jedzenie. Nawet nie próbuje walczyć z żądzą napełnienia jej okazałego bebzolka i straszy bezpardonowo, domagając się przy karmieniu nie tylko miarki z paszą, ale całej taczki. Najbardziej chciałaby zamieszkać w…paszarni 🤤.

Każdy rezydent fundacji może zostać objęty wirtualną adopcją. Wykupienie konia przed rzeźnią to tak na dobrą sprawę dopiero początek jego ratowania. Ono trwa aż do końca jego dni.

Sowa jest jednym z podopiecznych fundacji, którym można zaopiekować się na odległość. Pod albumem nieco więcej na ten temat. A jej perypetie znajdziesz TU.

KOCHAJ, NIE ZABIJAJ 🙏

PODPISZ PETYCJĘ

https://fundacjabenek.pl/petycja/

ZAKOŃCZMY CIERPIENIE KONI

Daj im ochronę, na jaką zasługują

Dziękuję, że jesteście ❤️❤️❤️

Michał Bednarek

tel 506 349 596

Na czym polega wirtualna adopcja? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania Sowy to 800 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na nią, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niego słychać.
  • Gdybyś miał chęci na zaopiekowanie się właśnie Sową– prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla Sowy”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa