Odwiedziny uczniów z Wałcza

Wczoraj do Benkowa w Nowej Studnicy przybyli cudowni i szczodrzy goście. Odwiedzili nas uczniowie klas 0 i 1 ze Szkoły Podstawowej  nr 1. im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu ❤️❤️❤️

Jesienna szaruga nie zniechęciła dzieciaków i mamy nadzieję, że będą ten czas spędzony w pięknej atmosferze jeszcze długo wspominać, a najlepiej do następnych odwiedzin! Uczniowie przyjechali z pięknie wykonanymi domkami dla owadów, a naszych roślinożernych podopiecznych obdarowali mnóstwem smakołyków. Każde odwiedziny dzieci wypełniamy rozmowami o zwierzętach, ich potrzebach. Edukacja jest bardzo ważnym elementem w Benkowie, w końcu nauka to potęgi klucz. Jesteśmy szczęśliwi, gdy możemy dzielić się wiedzą i zarażać miłością oraz szacunkiem do wszystkich żyjących istot kolejne pokolenia. To oni będą mogli dalej zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy za ich uważność i aktywne uczestnictwo w naszych opowieściach i już nie możemy się doczekać ponownego spotkania ❤️❤️❤️.

👉 Tymczasem zapraszamy wszystkich na spędzenie w Benkowie najbliższego weekendu

👉 Przypominam też, że za tydzień w sobotę, 28 października, będzie mrożąca krew w żyłach impreza! Nie możemy się doczekać Waszych lampionów z dyń! Miotły już naoliwione? Stroje straszliwie straszliwe wybrane?
🔹 Tu szczegóły na naszym fanpage: https://www.facebook.com/events/1388508478422226/

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”