Nutka i…

Nie, to ani nie fotomontaż ani nie żart primaaprilisowy . To Nutka, którą uratowaliście w październiku i jej malutka córeczka, która dzisiaj nad ranem przyszła na świat. Nie było to zaskoczenie bo od kilku tygodni obserwowaliśmy powiększający się nutkowy brzuch, mając nadzieję, że pomimo tego co ona przeszła, wszyst­ko będzie dobrze. I jest dobrze! Mama i córeczka czują się doskonale. Poród odbył się bez komplikacji, a malutka szybko i bez niczyjej pomocy wstała.
Teraz dla mamy przydałaby się dobra pasza dla klaczy karmiących, a malutka potrzebuję imienia.

Swoje propozycje imion piszcie w komentarzach TUTAJ zwycięży to, które będzie miało najwięcej polubień. Zostawiamy Wam pełną dowolność co do imienia, niech się dzieje! Bawimy się do końca tygodnia.

Jeśli ktoś zechciałby kupić musli dla Nutki, bardzo się przyda. Może być np takie: KLIK

Adres wysyłki:Fundacja BENEK, Nowa Studnica 12, 78-640 Nowa Studnica

Historia Nutki: KLIK

Dziękuję, że jesteście ❤ ❤ ❤

Możesz również pomóc Nutce i jej córeczce poprzez wirtualną adopcję.

Na czym to polega? Opis niżej:

• Całkowity miesięczny koszt utrzymania Nutki to 500zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na Nutkę lub jej córeczkę, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u nich słychać.
  • Gdybyś zdecydował/-a się pomagać w ich utrzymaniu, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/
Podaruj 1,5% swojego podatku
Wpisz w zeznaniu podatkowym KRS 0000794938.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla Nutki i jej córki”