Nowe wieści od Julka

Szanowni Państwo, kolejne wieści od Julka.
Ponieważ nie było przeciwwskazań od lekarza, Julek wyruszył do swojego docelowego domu gdzie będzie otoczony najlepszą opieką. Zamieszkał w stajni koło Koszalina, a za towarzyszy ma uratowane dzięki Wam Zena , Leona, Fionę, Armenię i Florentynę. Będzie to jego rodzina i stado, już na zawsze.
Julka po dojechaniu na miejsce ponownie odwiedził weterynarz, miał wykonane tym razem zdjęcia RTG. Stan jego zdrowia nie jest najlepszy, ale też nie spodziewaliśmy się, że będzie okazem zdrowia. Najważniejsze, że ma zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie i leczenie będzie prowadzone, by pomóc mu wrócić do możliwie najlepszej formy.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za pomoc dla Julka, gdyby wiele osób nie uznało, że warto mu pomóc, już by go nie było. Dziękujemy też jego nowej rodzinie za miejsce w stajni i w sercu.
Ta historia to potwierdzenie, że razem możemy wszystko.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”