Nowa Studnica i nowe wieści

Dopiero się zaczął tydzień, a już za chwilę się kończy 😉 a skoro się kończy, to za chwilę weekend, a jak weekend to wolontariat w Nowej Studnicy. Niezmiennie zapraszamy w sobotę i niedzielę od 10 do 16. Mile widziani są i duzi i mniejsi. Przyda się każde wsparcie, bo choć w Studnicy nie ma jeszcze wiele zwierząt to pracy nie brakuje. Obiekt szykowany jest na ich przyjęcie, a to nie lada wyzwanie. Trzeba postawić wiaty, stajnie, woliery i kilometry ogrodzeń. Na ich przyjazd musi być wszystko gotowe, bo to ich dom. Muszą mieć dobre warunki i czuć się bezpiecznie i komfortowo. Serdecznie zapraszamy.

👉 Jak do nas dojechać sprawdzisz tutaj
👉 Jak masz pytania – zadzwoń 506 349 596 Michał

Z dobrych informacji to Studnica spełni też marzenia wielu z Was. Od wiosny, będzie możliwość noclegów. Będzie można rano obudzić się z pianiem koguta, będzie można obserwować konie o wschodzie słońca, będzie można zasiąść do wspólnego stołu i po prostu tu być. Poczuć jak to jest, gdy setki uratowanych zwierzaków każdego dnia wypatrują cię z utęsknieniem czy idziesz już do nich … z żarciem 😉
Bo jak to mówią – kto ma michę ten ma tu władzę 😉