Co nowego u Nelki i synka

bardzo dziękuję za pomoc w uratowaniu Nelki i i jej małego synka. Oba konie zostały już odebrane od handlarza i pojechały bezpośrednio do swojego nowego domu, w którym przebywa już mała Jagódka z Jeżynką.

Kucyki są już odrobaczone i aktualnie odbywają kwarantannę.  Nelka jest w słabszej kondycji żywieniowej, ma też kopyta, które wymagają wizyty kowala ortopedy. Mamy nadzieję, że za kilka tygodni będzie już w dobrej formie.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc dla Nelki i maluszka i proszę Was o jeszcze jedną przysługę. Maluszkowi potrzebne jest imię. Zostawiamy pełną dowolność co do wyboru. Propozycje piszcie w komentarzach, a to, które dostanie najwięcej polubień, będzie nosił malec. Bawimy się do końca tygodnia.

Ich historia: KLIK

Dziękuję, za każdą pomoc.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”