Nasza przyjaciółka Sowa

Sowa jest u nas już od dłuższego czasu a my z każdym dniem kochamy ją coraz bardziej! Ma spokojne uosobienie, jest przyjaźnie nastawiona do człowieka mimo swojej smutnej przeszłości.

Jak sami widzicie na zdjęciach bardzo lubi obecność człowieka, chętnie przychodzi na głaskanie a i smakołykiem nie pogardzi!
To dzięki Wam dostała szansę na dożycie spokojnej starości, wśród ludzi którzy o nią dbają. Teraz spędza całe dnie w towarzystwie zaprzyjaźnionych koni, jedząc świeże sianko i wygrzewając się na słońcu. Bardzo Wam za to dziękujemy w imieniu naszym i Sowy!
Historię Sowy możecie śledzić tutaj…

Jak zawsze zapraszamy w odwiedziny do naszego ośrodka w Szewcach! Odwiedzać nas można w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-16:00. Nasze zwierzaki chętnie poznają swoich fanów i przyjmą prezenty w postaci zdrowych przysmaków.
Oprócz tego, w weekend można przyjechać na wolontariat do naszego nowo otwartego ośrodka w Nowej Studnicy, gdzie przenieśliśmy już część naszych podopiecznych. Prace nadal trwają i każda pomoc jest mile widziana.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”