Nowy sprzęt do hipoterapii. Jest moc!

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że jesteśmy jednym ze zwycięzców piątej edycji programu  – Moje miejsce na ziemi. Staraliśmy się o środki finansowe na zakup nowego sprzętu do hipoterapii i dostaliśmy ten grant i to w kwocie, o jaką wnioskowaliśmy. Jest moc! 💪
Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale przede wszystkim cieszy nas to, że dzieci i młodzież, którzy korzystają z pomocy ocalonych dzięki Wam zwierzaków, będą miały nowy, profesjonalny sprzęt do hipoterapii.

Nie macie pojęcia, jak bardzo jesteśmy zadowoleni, bo było to nasze marzenie, ale jak zwykle wszystko się rozbijało o środki finansowe. Od zawsze naszym celem, oprócz edukacji i ratowania zwierząt jest pomoc dla tych, którzy pomocy potrzebują, a część naszych zwierząt to terapeuci. Na co dzień pracujemy z dziećmi i młodzieżą, zarówno u nas w ośrodku, jak i dojeżdżając w razie konieczności.

Teraz będziemy mogli pomagać jeszcze więcej. I jeszcze lepiej. Pomagać również dzięki Wam – bo przecież ktoś tych terapeutów ratuje 🙂 Szach Mat 😉

1000% zadowolenia u nas dziś i tego samego i Wam życzymy!

• Poznaj naszych terapeutów KLIK

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”