Mika po leczeniu, lecz nadal bez domu

przede wszystkim chciałbym Wam podziękować za wsparcie dla Miki. Porzucona, gdy okazało się, że wymaga operacji resekcji głowy kości udowej. Klinika poprosiła o wsparcie, o szansę dla błękitnookiej suczki.

Kolejny raz nie zawiedliście zwierzaka w potrzebie. Mika przeszła zabieg bez komplikacji i na czas rekonwalescencji miała zapewnioną opiekę.

Ale karty znów się odwróciły na jej niekorzyść. Mika nie ma domu. Weterynarze z kliniki pytają, a my z nimi – czy znajdzie się dom dla Miki?

Sunia ma 9 lat, ale jest niczym szczeniak, bo nie jest nauczona chodzenia na smyczy. W domu tymczasowym zdarzało jej się popuścić mocz w domu. Jest też nieufna, co oczywiście jest zrozumiałe. Dom z dziećmi byłby dla niej zbyt wielkim wyzwaniem.

Porzucenie z pewnością odcisnęło swój ślad na jej psychice, była też podobno wypuszczana samopas na dwór, czego podczas samotnych eskapad doświadczyła, możemy się tylko domyślać.

Mika potrzebuje odpowiedzialnego, cierpliwego, kochającego domu. Może ktoś z Państwa ma taką możliwość?

Jeszcze raz z całego serca dziękuję Wam za wsparcie dla Miki.

Jej pełna historia: KLIK

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”