MARLENKA I MAX TO NAJLEPSI PRZYJACIELE

POMOGLIŚCIE IM! DZIĘKUJEMY!

28.08.2024

niedawno pomogliście Marlence i jej kocurkowi – Maxowi. Dostaliśmy od Pana Łukasza porcję nowych zdjęć i wiadomość, którą wklejam niżej:

„Dzień dobry wszystkim.

Serdeczne pozdrowienia dla fundacji „Benek” oraz wszystkich darczyńców. Chciałbym poinformować że
u nas wszystko w porządku MAX-iu rośnie i jest zdrowy. Ma małego kolegę, którego czasami nieźle go potrząśnie.
Życzymy wszystkim dużo Zdrowia i spełniania marzeń.

MAX, Marlenka, Łukasz”

A co ja mogę do tego dopowiedzieć? Serce rośnie! Dziękuję, że pomogliście Maxowi!

Dziękuję, że tu jesteście ❤️

22.07.2024

Max odebrał paczkę! Tzn. nie Max, tylko jego najlepsza przyjaciółka i opiekunka Marlenka. Jak wspominałem ostatnim razem, wysłaliśmy paczkę z karmą dla Maxa właśnie i została już odebrana!

„Piszę do Państwa aby jeszcze raz podziękować całej fundacji Benek za pomoc i wsparcie.
Jak i w pokryciu kosztów leczniczy weterynaryjnej.
A wczoraj dodatkowo otrzymaliśmy jeszcze paczkę  z fundacji  ” Benek ” ,z jedzeniem dla naszego kotka  🐈  Max- a naprawdę jesteśmy wdzięczni   i  bardzo bardzo szczęśliwi.
  Serdecznie pozdrawiamy
Marlenka lat 8 i tata Łukasz.
Dołączamy zdjęcia.”

A ja przekazuję podziękowania Wam, dziękuję za Waszą empatię.

Dziękuję, że jesteście ❤️

tel 506 349 596

dzięki Waszej pomocy akcja pomocowa dla Maxa zakończona pełnym sukcesem!

„Max masz kochany kotek 🐱 czuje się po zabiegu bardzo dobrze.  Powiem że chyba już zapomniał.
Chciałbym przy okazji jeszcze raz w imieniu  całej rodziny a w szczególności  córeczki Marlenki, bardzo, bardzo podziękować Fundacji Benek, za wszelką pomoc.”

To jeszcze nie koniec wsparcia – bo niebawem dotrze do Maxa zapas karmy!

Jestem bardzo wdzięczny za to, że dołączyliście do pomocy dla tej rodziny.

Dziękuję, że jesteście ❤️❤️❤️

w imieniu Marlenki i jej taty Pana Łukasza, prosimy o wsparcie dla Maxa. To młody kocurek, który znalazł  u nich dobry dom, a teraz potrzebuje wsparcia na nowej drodze życia. By być zdrowym, i by nie mnożyć bezdomności.  Przeczytajcie:

„Dzień dobry mam na imię Łukasz i mieszkam w Wejherowie piszę do państwa bardzo ważnej dla mnie sprawy moja córeczka Marlenka lat 8 zakochała się w kilkumiesięcznym kotku. Daliśmy mu dom. Niestety kotek nie był wysterylizowany.
Dziś byłem się dowiedzieć ile kosztuje taki zabieg, cena którą usłyszałem, przerosła mnie. Jestem na rencie chorobowej od 20 lat i od dłuższego czasu nie mogę żadnej pracy znaleźć. Czy możemy prosić waszą Fundację o pomoc? Wy imieniu swoim i córeczki Marlenki bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego.
A kotek ma na imię Max.”

Max to zwykły burasek, który dla Marlenki jest całym światem. Jej przyjacielem, towarzyszem, powiernikiem trosk i powodem do radości. Jej tata, Łukasz to dobry, odpowiedzialny człowiek, ale ze względu na stan zdrowia i sytuację życiową nie ma możliwości zapewnić koniecznej opieki weterynaryjnej dla Maxa.
Ta rodzina warta jest, by jej pomóc. Chcemy z zebranych pieniędzy pokryć koszty kastracji Maxa, odrobaczenie, szczepienie oraz zakupić im zapas karmy. Szacowany całkowity koszt to 1000 zł.  Zróbmy razem coś dobrego dla Marlenki i jej ukochanego przyjaciela – Maxa.

Dziękuję, za każde wsparcie..

z tytułem „Wsparcie dla Maxa”
numer konta:
23102040270000110216926564