Pomogliście Masi i jej opiekunce! Dziękujemy!

spieszę do Was z podziękowaniami od właścicielki Masi za okazaną pomoc. Kotka już wróciła do pełni formy, nie musi przyjmować żadnych leków, a jej osłabienie na szczęście nie okazało się chorobą przewlekłą związaną z układem trawiennym. Otrzymała niezbędne leczenie, kroplówki i miała zrobiony komplet badań.

Bez Was pomoc dla Masi nie byłaby możliwa i nie chcę nawet myśleć, co by było, gdyby…

Ale to już przeszłość. Masia ma się świetnie, jej opiekunka, jej najlepsza przyjaciółka bardzo Wam dziękuje.

A ja Wam dziękuję niezmiennie, za to, że jesteście ❤️❤️❤️

jak wiecie, Benkowo od zawsze stara się pomóc każdemu, kto tej pomocy u nas szuka.
Teraz odezwała się do nas młoda kobieta, która pod swoją opieką od kilku lat ma kotkę. Kotka nosi imię Masia i jest jej najlepszą przyjaciółką. Jest częścią życia i członkiem rodziny. Niestety w ostatnim czasie pojawił się u niej problem z wypróżnianiem oraz widoczne osłabienie. Masia z dnia na dzień przestała mieć chęć na zabawy, straciła apetyt i większość czasu spała. Pojawił się wodnisty kał oraz wymioty.

Właścicielka na dziś dzień jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej, nie stać jej nawet na podstawową diagnostykę. Skontaktowaliśmy się z kliniką z prośbą o pilne przyjęcie Masi na wizytę. Kotka jest w trakcie diagnostyki, dostała już pierwsze zastrzyki z lekami. Przed nią kolejna wizyta, badania krwi, krew już pobrana, czekamy na wyniki.

z całego serca dziś proszę o wsparcie leczenia Masi. Każdy, kto ma zwierzę i uważa go za część swojego życia, mógł znaleźć się w podobnej sytuacji. Opiekunka Masi nie ma środków na opłacenie wizyt i lekarstw. Cała nadzieja dla nich to Wy. Wiem, jak kosztowne potrafią być wizyty u weterynarzy. Rozumiem też, jak trudno jest, gdy nie ma pieniędzy by leczyć przyjaciela. Ta kotka ma wspaniały i kochający dom. Codziennie otrzymuje mnóstwo miłości i ciepła, a w zamian odwdzięcza się swoim towarzystwem. Jedyne czego jej dziś brak, to pieniędzy na diagnostykę. Nie potrzeba dużo, ale proszę, dołóżcie im cegiełkę. Pomóż im.

z tytułem „Pomoc dla Masi”
numer konta:
23102040270000110216926564

Pomoc dla Masi

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o ich dalszych losach

Pomoc dla Masi