Maleńki rozgląda się za domem

Były wieści o Maleńkiej zwanej Zuzią to dziś czas na Maleńkiego. To kucyk, którego uratowaliście w grudniu ubiegłego roku, za co kolejny raz Wam bardzo dziękujemy.
Maleńki już nie jest taki maleńki. Podrósł, zmężniał, dołączył do stada i znalazł końskich przyjaciół. Robi co chce i kiedy ma ochotę. Nic nie musi, a wiele może. Myślimy, że ma całkiem dobre życie.

Maleńki mieszka w stajni koło Warszawy i jest już w wieku, gdzie może zacząć się rozglądać za nowym domem. Jeśli ktoś szuka sympatycznego, młodego kucyka do adopcji – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Maleńki jest jeszcze ogierkiem i za kilka miesięcy zacznie się interesować koleżankami, tym samym szuka domu gdzie będzie miał męskie towarzystwo. Gdy dorośnie i zostanie wykastrowany, będzie mógł dołączyć do koleżanek.

Adopcja jest bezpłatna, Maleńkiego nie możesz sprzedać, oddać ani rozmnażać. Musisz mieć dla niego towarzystwo drugiego konia. Musisz go lubić i o niego dobrze dbać .

• Historia Maleńkiego  KLIK

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”