Maja po operacji. Wraca do zdrowia
Podarowaliście jej życie. Dziękujemy!

15.01.2023
uratowaliście Mai życie. Suczka, dzięki Waszemu wsparciu otrzymała pomoc. Jest już po operacji i pomalutku wraca do zdrowia.
W imieniu swoim i opiekunów Mai chcemy Wam ogromnie podziękować za pomoc. Koszt operacji i opieki okołooperacyjnej znacznie przerastał możliwości finansowe rodziny Mai. Gdyby nie Wy, Maja nie otrzymałaby szansy na dalsze życie.
Odmieniliście los jej i jej rodziny. Moc jest z Wami.

Przypominamy, że jeśli ktoś z Was potrzebuje wsparcia w leczeniu swojego ukochanego zwierzaka, można się do nas zwrócić o pomoc. Jeśli tylko będziemy mogli, pomożemy. Nasz mail: kontakt@fundacjabenek.pl

Jest Twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą – Twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością i przewodnikiem. Będzie Twój – wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie. ~ Allan M. Siegal

Oto Maja. Maja jest chora, potrzebuje operacji ratującej życie. Alternatywą jest eutanazja.

Maja jest zwykłym, burym kundelkiem, ale dla swoich opiekunów jest psem niezwykłym. Najwierniejszym. Najukochańszym. Przyjacielem najlepszym z możliwych. Psem jedynym na świecie. I gdyby miłość do psa mogła leczyć, Maja byłaby okazem zdrowia. Ale największa troska i najlepsza opieka nie wyleczą z ropomacicza, potrzebna jest operacja. Natychmiast.

Właścicieli na tą operacje nie stać. Pozostaje eutanazja.  Maje zabija brak pieniędzy.

Zrozpaczeni właściciele zwrócili się do nas z prośbą o pomoc. Jesteśmy po rozmowie z kliniką, sunia dodatkowo ma guz na listwie mlecznej, też trzeba go usunąć.

Szacowany koszt operacji i opieki okołooperacyjnej nie przekroczy kwoty 2000 zł. Tyle potrzeba by Maja żyła.

Bardzo prosimy o pomoc. Ona ma tylko 7 lat.
Zebrana kwota zostanie przekazana bezpośrednio na konto kliniki.

z tytułem „Ratuję Maję”

Ratuję Maję