URATOWALIŚCIE MAJĄ! DZIĘKUJĘ

14.04.2024 Szanowni Państwo,

składam na Wasze ręce moc podziękowań za pomoc dla źrebnej Mai. Kulawa i schorowana otrzymała od Was najwspanialszy z prezentów — życie. Dzięki Wam otrzymała możliwość diagnostyki, leczenia, spokojnego życia.

Maja jest już pod opieką kowala i lekarza, którzy dokładają wszelkich starań, aby jej pomóc. Leczenie kulawizny w toku, ale rokowanie jest dobre. Za kilka tygodni Maja powinna wrócić do pełni zdrowia i bez problemu biegać z innymi osiołkami.

Dziękuję za pomoc

z tytułem „Wsparcie dla Mai”
numer konta:
23102040270000110216926564

Wspacie dla Mai

Nie zamierzałem dziś prosić Was o pomoc dla kolejnego zwierzaka, bo batalia o życie starej Kasztanki idzie fatalnie i jeśli nie stanie się cud, nie uratujemy jej. Z tej przyczyny nie planowałem zamieszczać apelu o pomoc dla Mai, ale sytuacja się zmieniła i ubój tej poczciwej ośliczki zbliża się nieuchronnie. Chciałem prosić Was o pomoc jutro, ale nie mogę dłużej czekać. Maja nie może czekać, bo jutro handlarz chce ją zabrać na rzeź. Mimo wcześniejszych zapewnień, że poczeka na spłatę, natarczywie się upomina, mówiąc, że pilnie potrzebuje pieniędzy.

Nie będę Wam pisał, jaką Maja ma historię, bo to bez znaczenia. Na dziś dzień jest schorowana, kulawa tak, że kuśtyka na trzech nogach, czwartą się ledwo podpierając. Najpewniej coś się dzieje w kopycie, ropa, uraz, nie wiem… wiem za to, że jej jedyną szansą na życie jest natychmiastowa spłata. Wiem też, że była trzymana razem z ogierem i wszystko wskazuje na to, że jest źrebna.

Uratowana: 10.04.2024

Jej życie zostało wycenione na 2600 zł, z tego dziś trzeba zapłacić 1100 zł zaliczki. Jej jedyną szansą na pomoc, na ratunek – jesteśmy my. Nikt inny jej nie ocali.

prócz tego, co widzicie na stronie Benkowa, każdego dnia mierzę się z ogromem cierpienia zwierząt skazanych na rzeź. Staram się pomagać jak największej ilości tych biedaków. Szukam im domów, prywatnych osób, które mogą je wykupić, innych organizacji – również poza granicami Polski. Dlatego prócz tych, które przyjechały do Benkowa jest i więcej szczęśliwców, którym udało się dzięki tym działaniom pomóc. Nie zamieszczamy tych informacji, bo przecież nie o zdjęcia czy teksty tutaj chodzi, a o realną pomoc. Jednak są sytuacje, gdy czasu jest tak mało, że jedyne co mogę, to Was prosić o ratunek. I tak jest w tym wypadku.

Jeśli Maję wesprzecie, ona nie powozi w zamian dzieci, nie da mleka, nie podziękuje w żaden sposób. Bo Maja nie może nic, jest kulawym osiołkiem w ciąży. Ale Ty możesz wszystko. Możesz ją uratować. Czy jest coś więcej wartego niż możliwość ocalenia kogoś przed śmiercią?

Przepraszam Was po stokroć za kolejną prośbę i proszę o pomoc dla źrebnej Mai. Czasu jest bardzo, bardzo mało, a do uzbierania aż 1100 zł.
Proszę o złotówkę, dwa, pięć złotych. Dla Mai nie ma zbyt małych wpłat, tu każda darowizna to realna szansa na ratunek. To jedyna szansa.

Dziękuję za pomoc

Wspacie dla Mai