Maciejka pozdrawia

Udanego dnia życzy Wam nasza kochana Maciejka.
Ośliczka mieszka w Nowej Studnicy gdzie czuje się doskonale. Ze względu na jej zaawansowany wiek i to jak szybko się do nas przyzwyczaiła uznaliśmy, że najlepszym dla niej jest pozostanie stałym rezydentem fundacji. Nie będziemy jej juz fundować zmiany miejsca związanej z adopcją. Nowy dom, stado, ludzie to zawsze stres, a Maciejka jest stara i nie ma już siły ani czasu na zawirowania życiowe. Niech tu będzie już na zawsze.
Maciejce można przysłać witaminy czy przywieźć marchewki. Na pewno się przyda. Można ja też odwiedzać w weekendy.
Wbrew temu co widać na zdjeciu jest jej więcej niż tylko sama głowa i ogromne uszy.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za uratowanie jej życia. Była bardzo słaba, dużo leżała, baliśmy się o nią. Całe szczęście, że dała radę i nadal jest z nami. I niech będzie jak najdłużej. ❤️❤️❤️

• Więcej o Maciejce KLIK

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”