LOLEK WALCZY O ŻYCIE.
OPIEKUNÓW NIE STAĆ NA LECZENIE.

POTRZEBNA POMOC W POKRYCIU KOSZTÓW LECZENIA

Szanowni Państwo,

Lolek już po operacji! Dziękuję Wam ogromnie za wsparcie w jego powrocie do zdrowia.

Oddaję głos opiekunce:
„Loluś już po operacji, jest bardzo żwawy, potrzebuje dużo uwagi. Ma ogromny apetyt, chęci do hasania, dużo mruczy. 😉 przesyłam zdjęcie w załączeniu. Mam nadzieję że już ostatnia prosta przed nami, jeszcze tylko kilka kontroli, trochę cierpliwości i będzie mógł znów cieszyć się życiem. „

Jeszcze raz bardzo, bardzo Wam dziękuję, że pomagacie również tym zwierzakom, którym posypie się zdrowie, mającym swój dom, miłość, ale nie zawsze zasobny portfel.

Dziękuję, że jesteście ❤️❤️❤️

Michał Bednarek
tel 506 349 596

05.01.2024

Szanowni Państwo,

mam optymistyczne wiadomości – Lolek opuścił klinikę i w domu nabiera sił, bo na 11ego ma zaplanowaną operację. Oby przebiegła pomyślnie! Dam znać po operacji.

Dziękuję raz jeszcze za pomoc dla Lolka. Każda cegiełka dokłada się do jego powrotu do zdrowia.

Wspólnymi siłami postawimy buraska na łapki!

Michał Bednarek
tel 506 349 596

Szanowni Państwo,
Kolejny zwierzak bardzo potrzebuje naszej pomocy. To Lolek, ma dom, ma ręce, które pogłaszczą, ma swój własny kocyk, miseczki pełne dobrej karmy i jeszcze wczoraj rano jego życie płynęło spokojnie, ale w jednej chwili to się skończyło… Lolek walczy o życie…

Lolka potrącił samochód, ma 10 złamanych żeber, stłuczone narządy wewnętrzne i pozrywane więzadła. W tej chwili jest pod opieką kliniki, by przeprowadzić operację nogi, jego stan musi być stabilny, a nie jest.

Lekarze robią co w ich mocy, by mu pomóc, i widzą dużą szansę na jego powrót do zdrowia, bo kot ma tylko 5 lat, jest zadbany i dobrze utrzymany więc organizm ma siłę, by tę batalię wygrać. Ale…

Konieczna operacja stabilizacji stawu kolanowego lewego (zerwanie więzadła krzyżowego przedniego i tylnego) będzie się mogła odbyć dopiero za kilka dni, gdy jego organizm będzie w stanie wytrzymać takie obciążenie. To jeden problem, bo drugim jest brak pieniędzy na leczenie. Opiekunki Lolka, Pani Ady, po prostu nie stać na opłacenie wysokich kosztów związanych z diagnostyką, hospitalizacją i operacją. Pierwsza faktura za badania i dobę pobytu w klinice wyniosła już 910 zł, a gdzie kolejne dni leczenia? Gdzie operacja kolana?

Pani Ada zwróciła się do nas z rozpaczliwą prośbą o pomoc dla swojego przyjaciela. Opowiedziała, jak wróciła do domu po pracy i znalazła go w ciężkim stanie. Natychmiast pojechała do najbliższego gabinetu, gdzie lekarz zdiagnozował przepuklinę i pozrywanie więzadeł, nie prowadząc całodobowej kliniki i nie wykonując operacji, skierował Lolka do szpitala.

W drugiej klinice wykonano ponowne badania, stwierdzono, że przepuklina nie wymaga operacji, nogę trzeba będzie stabilizować, a prócz tego urazu Lolek ma złamane 10 żeber. Zalecono hospitalizację w klinice całodobowej i stabilizację stawu, gdy Lolek będzie już miał dość siły.

Szanowni Państwo,
Pani Ada ani przez moment, mimo ogromnych kosztów, nie rozważała eutanazji, nie porzuciła Lolka bez opieki, zapewnia mu co może. Jednak sytuacja finansowa jej i jej rodziny sprawia, że nie ma możliwości opłacania leczenia, które wraz z operacją nogi sięgnie 4500 zł.

Prosimy o ratunek dla Lolka, o wsparcie zbiórki na jego leczenie. Pomóżmy im. Niech mają przed sobą jeszcze wiele wspólnych lat.

Michał Bednarek
tel 506 349 596

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Pomoc dla Lolka”
numer konta: 
23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564 

Pomoc dla Lolka

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o ich dalszych losach

Kup tapetę i wspomóż fundację
Wyślij SMS o treści POMAGAM
  • NA NUMER 7470 KOSZT 4,92 ZŁ
  • NA NUMER 7977 KOSZT 11,07 ZŁ
  • NA NUMER 91920 KOSZT 23,37 ZŁ

Bardzo DZIĘKUJEMY za każde wsparcie.

 

BENKOWO nie otrzymuje dotacji na prowadzenie ośrodka
dlatego bardzo potrzebujemy Twojego wsparcia aby dalej zapewniać

warsztaty terapii zajęciowej w szkołach i przedszkolach

schronienie, leczenie i wyżywienie zwierząt

hippoterapię i onoterapię dla potrzebujących dzieci

wyjazdy na interwencje i pomaganie innym

Pomoc dla Lolka