W ciągu 2 dni trafiły do nas 3 lisy wymagające pilnej pomocy! Potrzebujemy wsparcia

Jak wiecie Benkowo to dom dla wszystkich zwierząt i jeśli tylko możemy, to udzielamy opieki i bezpiecznego schronienia również zwierzakom dzikim. Cywilizacja zagrabia coraz większą powierzchnie, wyganiając dzikusy z ich siedlisk. Jedne się odnajdują w tej sytuacji, inne nie ale wszystkie są narażone na zagrożenia związane z rozbudowującą się ciągle infrastrukturą. Zwłaszcza sieć dróg sprawia, że wiele zwierząt ulega wypadkom.

Pod naszą opiekę w ciągu zaledwie 2 dni trafiły trzy lisy potrzebujące natychmiastowej pomocy. Dwa są w naszym azylu, trzeci aktualnie przebywa klinice. Wszystkie wymagają intensywnego leczenia, dobrej opieki, najlepszej karmy.

Lis pierwszy, po wypadku komunikacyjnym
Lis drugi, zabrany z ulicy, zaawansowana nużyca
Lisek trzeci, również ofiara wypadku

To kolejne zwierzaki, które znalazły u nas schronienie. Mamy dla nich miejsce, mamy moce, wiedzę i umiejętności by się nimi zająć ale potrzebujemy Waszego wsparcia by zapewnić im wszystko to co sprawi, że będą miały szansę powrotu do swojego naturalnego środowiska.

Potrzebujemy wsparcia finansowego na pokrycie kosztów leczenia. Mamy w tej chwili dużą obsadę zwierząt w izolatce tym samym potrzebujemy kolejnych klatek kenelowych, bo miejsce jest ale brakuje nam wyposażenia. Potrzebne są też w dużej ilości podkłady higieniczne (jednorazowe, jak największe) oraz karma mokra (Animonda dla psów).

Bardzo prosimy o pomoc dla rudzielców. Dla takich zwierząt jesteśmy często jedyną opcją na życie.

Film nagrany nim trafił pod nasze skrzydła trzeci z lisów, na filmie widzicie pierwszego z rudzielców.

z tytułem „Ratunek dla lisów”

Życie dla lisów

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o ich dalszych losach

Życie dla lisów