Lipka po kwarantannie

.Lipka zakończyła już kwarantannę. Jej stan ustabilizowaliśmy na ile jej choroba pozwala i Lipka mogła dołączyć do jednego ze stad. Została ciepło przyjęta i dnie spędza na słodkim lenistwie. Nie musi się już o nic martwić i chętnie podchodzi, żeby się przywitać.

Dziękuję Wam z całego serca za odwrócenie jej losu i podarowanie życia.

Dziękuję, że tu jesteście❤️

Jej historia KLIK

chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu swojego benkowego ulubieńca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w formie comiesięcznego wsparcia w wybranej przez siebie kwocie. Dowiesz się więcej o tej formie pomocy klikając niżej:

Adopcja wirtualna – to forma regularnego, comiesięcznego wsparcia w utrzymaniu.
Na czym to polega? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania Laury chorującej na RAO to ok 800 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na Lipkę, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niej słychać.

• Gdybyś ktoś z Was zdecydował się pomagać w jej utrzymaniu prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”