Łezka już bezpieczna w Benkowie! Dziękujemy.

wiemy, że czekaliście na te wieści a więc: Łezka już bezpieczna w Nowej Studnicy! Niestety, pogoda nie dopisuje i nie możemy dla Was zrobić tak pięknych zdjęć jak zwykle, ale to tylko kwestia czasu.

Łezka przeszła już obowiązkową kwarantannę i wizytę weterynarza. Powoli zapoznaje się z resztą naszego wesołego stada.
Na ten moment Łezka jest jeszcze bardzo nieufna. Widać, że boi się człowieka. Nie zdążyła jeszcze zrozumieć, że chcemy dla niej wszystkiego co najlepsze. Wiemy natomiast, że zaufanie przychodzi z czasem więc teraz ze spokojem i cierpliwością dbamy o nią. Możliwe, że ona w swoim czasie odważy się nam zaufać.

Z całego serca dziękujemy Wam za pomoc w ratunku Łezki! To dzięki Wam teraz jest bezpieczna i ma szanse na spokojne życie wśród osób które się o nią troszczą.

Jej historię poznacie tutaj…

Dziękuję za wsparcie.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”