Leoś już po wizycie kowala!

wiemy, że z niecierpliwością czekaliście na wieści o Leosiu. A więc przychodzimy do Was już z całym kompletem informacji.
Leoś przyjechał do nas chwile temu, ale chcieliśmy dać mu czas i spokój aby poczuł się bezpiecznie. Był zaniepokojony nowym miejscem, więc nie chcieliśmy dokładać mu stresu. Trafił na kwarantannę i odbyła się wizyta weterynarza. Leoś był bardzo zaniedbany – jego kopytka były aż powykręcane – możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć. Odbyła się już również wizyta kowala i tego efekty możecie zobaczyć na zdjęciach. Oczywiście, kopytka Leosia to nie jest praca na jeden dzień – kowal będzie regularnie go odwiedzał i kontrolował jego stan. Mimo to, Leoś może już swobodnie chodzić a nawet i brykać! Po wszystkim, chyba żeby się troszkę odstresować, wytarzał się w błocie (a błota u nas pełno bo leje od dłuższego czasu).
Dziękujemy wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do ocalenia Leosia i podarowana mu szansy na komfortowe życie! Dla niego liczyła się każda złotówka i każde udostępnienie zbiórki ❤️

Jego historię poznacie tutaj…

Dziękuję za wsparcie

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”