Uratowaliście Łatka! Dziękujemy ❤️

Kochani,
dziś przychodzimy z bardzo dobrą wiadomością. Mały Łatek jest już w naszym azylu w Benkowie, gdzie czeka na wizytę lekarza weterynarii. Ogierek nadal pokasłuje. Nie ma obrzmiałych węzłów chłonnych ani nic mu nie leci z nosa, a takie objawy dają zołzy, choroba zakaźna często spotykana u koni od handlarzy. W przypadku Łatka wygląda na to, że problem jest w czym innym.

Przed Łatkiem prócz diagnostyki weterynaryjnej i leczenia również wizyta kowala, bo jego kopyta były od dawna nierobione. Są zbyt długie, poprzerastane i nieprawidłowo ustawione. Nie umie podawać nóg, więc nad tym również musimy popracować.
Łatek jest kontaktowym, sympatycznym młodym koniem o niebanalnej urodzie. Mamy nadzieję, że uda się go wyleczyć i za jakiś czas będzie mógł rozglądać się za wspaniałym domem adopcyjnym.

Bardzo Wam dziękujemy za pomoc dla Łatka, podarowaliście mu życie. Bez Waszego wsparcia nie byłby dziś w Benkowie. Dziękujemy po stokroć i zapraszamy na film. Michał powie więcej o tym, co u Łatka słychać.

• Cała historia Łatka KLIK

z tytułem „Pomoc dla Łatka”

Wspieram

Wspieram